WITAJ W ALTHA

Rozumiemy, jak ważna jest innowacyjność i profesjonalizm

Jesteśmy firmą, która zajmuje się importem części zamiennych producentów europejskich, ze Stanów Zjednoczonych oraz innych obszarów świata. Firma ALTHA działa na rynku niemieckim oraz polskim ponad 25 lat, stąd duże doświadczenie i szerokie kontakty w zakresie importu i eksportu oraz zaopatrzenia zakładów przemysłowych w różne elementy nowoczesnego przemysłu. Współpracujemy z wieloma producentami, hurtowniami oraz krajowymi przedstawicielstwami w zakresie dostaw części zamiennych.

Daje nam to pozycję ugruntowaną na rynku. Ponadto korzystamy z zasobów magazynowych producentów zagranicznych poprzez firmę – matkę ATLHA GmbH – nasze biuro zakupowe w Niemczech. Dzięki wieloletniej współpracy naszej  firmy  z producentami na rynkach europejskich, możemy uzyskać niższe ceny oraz lepsze formy płatności co podnosi konkurencyjną jakość naszych usług.

image
NASZA FIRMA

Zakres naszej działalności obejmuje dwa główne sektory

Promocję polskich wyrobów i usług na rynkach Europy Zachodniej

Zaopatrzenie przedsiębiorstw w środki utrzymania ruchu oraz części zamienne z następujących branż: automatyka i sterowanie procesami przemysłowymi, napędy i ich podzespoły, hydraulika, pneumatyka, pompy i ich części zamienne, elektronika oraz elektrotechnika.